Domy na prodej

Www.domy-na-prodej.eu je specializovaným serverem realitní společnosti Romfeld, s.r.o a společnosti Nejlepší bydlení realitní společnosti s.r.o. (web. www.nejlepsibydleni.cz ) zde najdete i kontakty, pokud chcete realizovat prodej vašeho domu s profesionální realitní kanceláří.

Cílem je usnadnit klientům realitních společností a zájemcům o domy, jejich koupi a nebo prodej, jednoduché nalezení domů na prodej a ke koupi ve vyhledávačích a katalozích na celosvětové síti internet a rovněž pohodlný způsob, kterým každý zájemce může realizovat prodej svého domu. Totiž svěřit ji profesionálům v oboru, kterým jsou právě provozovatelé těchto a desítek dalších internetových realitních webů... I když se jedná o profesionální nabídku realitních kanceláří, můžete zde nalézt nabídku i soukromých inzerentů, díky spolupráci se serverem www.vlastnici.cz.

Ve vyhledávání najdete domy na prodej všech typů domů.. Najdete zde rodinné domy, domy k rekreaci, domy nízkoenergetické, montované, srubové, dřevěné, pasivní, levné i drahé, na klíč, či z katalogu.

Domy na prodej jsou roztříděny dle druhů: RD, vily, nájemní domy, chaty, chalupy, komerční, zemědělské usedlosti, statek. Případně na montované, sruby, dřevěné, pasivní, na klíč, katalogové. Můžete si zadat do vyhledávače, dle Vašich preferencí.

Další možností je nechat si dům či domácnost pojistit přes intenet díky odkazům na homepage serveru.

Domy na prodej jsou zajišťovány zkušenými realitními makléři s dlouhodobým působením a zkušenostmi v oboru. Právní služby a smlouvy jsou sepsány zkušenými právníky, tak, aby kupující i prodávající měli jistotu uzavření dobrého obchodu.

Pokud chcete zajistit prodej vašeho domu, rádi vám v tomto budeme nápomocni. Provozujeme desítky realitních serverů na internetu zaměřených nejen na domy a prodej domů, které zajistí maximální a efektivní zviditelnění vašeho domu na prodej. Kromě inzerce na obvyklých realitních a navštěvovaných serverech je toto naše unikátní výhoda, díky které mají naši klienti možnost zviditelnit svůj dům u desítek tisíc zájemců měsíčně navíc, než u běžné realitní kanceláře.

Pokud jste si z nabídky domů na prodej nevybrali, nemusíte zoufat. Zadejte si poptávku do našeho marketingového systému a naši makléři vás budou pravidelně informovat o vhodných objektech pro vás.

Domy na prodej zajišťujeme všem vlastníkům tedy i bez výhradního zastoupení s úrovní a kvalitou služeb, marketingu, reklamy a inzerce, která je podobná a mnohdy i lepší než když máte exkluzivitu s jinou realitní kanceláří. Za nás mluví aktivity, které pro klienty děláme a výsledek vidíte i zde.

Inzerce domů a domy na prodej je pro všechny vlastníky domů zdarma. Jednoduše vyplňte formulář v oddílu Vložte dům na homepage  v menu Hledám/nabízím dům.., budeme inzerovat Vaši nemovitost na mnoha jedinečných internetových serverech.

Pokud hledáte dům ke koupi, zaregistrujte si poptávku v oddíle menu Hledámúnabízím důmna homepage a jakmile se objeví něco co Vám bude vyhovovat, okamžitě Vás budeme kontaktovat. Neváhejte a využijte ještě teď jedinečných služeb, které jinde v Čechách nenajdete.

Váš tým profesionálů v nemovitostech vám přeje úspěšný prodej domu nebo nalezení domu z nabídky domů na prodej.

 

 

 

 

Hledám dům

Hypoteční kalkulačka:

Cena nemovitosti:
Vlastní zdroje:
Doba splácení: let
Úroková sazba: %
Úvěr:  
Měsíční splátka:  
Celkem zaplatíte:  
  = Počítej =

Kontakt: spravce@domy-na-prodej.eu


Hledej domy v okrese: